5. Один з кутів трикутника удвічі менший за другий і на 30° більший за третій. Знайдіть кути

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Черепанов Костян.

Нехай ∠1=х°, ∠2=2х°, ∠3=х-30°

х+2х+х-30=180

4х=210

х=52,5

∠1=52,5°,  ∠2=52,5*2=105°;  ∠3=52,5-30=22,5°