Знайдіть градусні міри гострих кутів прямокутного трикутника,якщо вони відносяться як 8:1.


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

угол 1 = 80  угол 2 = 10

Объяснение:

(180-90)/(8+1)=10

угол 1 = 10*8 = 80

угол 2 = 10*1 = 10