СРОЧНО Зовнішні кути при двох вершинах трикутника відповідно дорівнюють 145° і 110°. Знайдіть

градусну міру кожного з трьох внутрішніх кутів трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сутягина Анастасия.

Ответ:

35°   70°   75°

Объяснение:

Сума внутрішнього та зовнішнього кутів становить 180°.

∠1=180-145=35°

∠2=180-110=70°

∠3=180-(35+70)=75°