Чому дорівнюють сторони прямокутника a і b, якщо вони відносяться, як 3 : 2, а площа прямокутника

дорівнює 486 дм2?

Ответы на вопрос

Отвечает Чиминова Нұршуақ.

Ответ:

Сторони прямокутника: 27 дм, 18 дм

Объяснение:

S=a*b

2x*3x=486

6x²=486

x²=81

x=9

3x=27 дм

2x=18 дм

Отвечает Прокофьева Александра.

Нехай а=3х дм, b=2х дм.

За умовою 3х*2х=486;

6х²=486

х²=81;  х=9

а=9*3=27 дм;  b=9*2=18 дм

Відповідь: 27 дм,  18 дм.

Перевірка: 27*18=486