Промінь ОS поділяє розгорнутий кут АОВ на два кути.знайдіть кут BOS, якщо кут АОS і кут BOS= 4:5​


Ответы на вопрос

Отвечает Жданова Вика.

Ответ:

100°.

Объяснение:

Задание

Промінь ОS поділяє розгорнутий кут АОВ на два кути. Знайдіть кут BOS, якщо кут АОS і кут BOS= 4:5​.

Решение

1) Пусть ∠АОS = 4х, а ∠BOS= 5х, тогда

​∠АОS + ∠BOS = 4х+5х = 180°

9х = 180°

х = 20°

2) ∠BOS= 5х = 5 · 20 = 100°.

Ответ: ∠BOS= 100°.