Знайти бічні сторони трапеції якщо її висота дорівнює 4 см а кути при основі складають 30° і 45°​


Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Саша.

Ответ:  8 см.  4√2 см.

Объяснение:

Решение.

ABCD - трапеция. ВЕ=СК=4 см - высоты трапеции.

Из Δ АВЕ   АВ=ВЕ/sin30* =4 : 1/2 = 4*2=8 см.

Из Δ CED    CD = CE: sin45* = 4 : √2/2 = 4* 2/√2 = 4√2 см.