1. Знайдіть гіпотенузу прямокутного трикутника,катети якого дорівнюють 1см і 2 см. як​


Ответы на вопрос

Отвечает Осипенко Данила.

По т Пифагора

гипот.²=катет²+катет²

гипот.²=1²+2²=1+4=5

гипот.=корень из 5

Ответ: корень из 5