Радіус кола дорівнює 24 см. Знайдіть довжину дуги кола, що відповідає центральному куту 60⁰.

Варіанти Відповідей 1.16π см 2.8π см 3.9π см 4.24π см

Ответы на вопрос

Отвечает Ерилова Анастасия.

l =  \frac{\pi  \times  r}{180}  \times a \\ l =  \frac{\pi \times 24}{180}  \times 60 =  \frac{\pi \times 24}{3}  = 8\pi

Ответ: l= 8π см