Радіус дії антени вишки мобільного зв’язку 30км. Знайдіть площу мобільного покриття; На якій

відстані, на вашу думку, необхідно встановлювати інші вишки, для уникнення “мертвих зон”.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Юля.

Маємо коло з радіусом 30 км, щоб знайти площу мобільного покриття, треба знайти площу кола.

S= π*r²=30²*π=900*π км²≈2826 км²

Щоб уникнути "мертвих зон", відстань між вишками має бути меншою за 30 км.