як зміниться площа трикутника, якщо кожну його сторону зменшити в 3 рази? повну відповідь будь

ласка, даю 20 баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Коновалова Юлия.

Відповідь:

Площі подібних фігур відносяться як k²

Сторони трикутників відносяться як 3:1,отже k=\frac{3}{1\\}

k²=\frac{9}{1}

Для прикладу візьмемо прямокутний трикутник зі сторонами 15,12 і 9

за формулою Герона ,S = \sqrt{18*(18-15)*(18-12)*(18-9)}=54

Зменшимо всі сторони в 3 рази, отримаємо трикутник зі сторонами 5 4 3 S=\sqrt{6*(6-5)*(6-4)*(6-3)}=6

\frac{54}{6}=9 Виходить,площа трикутника зменшилась в 9 разів