У прямокутному трикутнику АВС з прямим кутом С, гострим кутом В, що дорівнює 30 градусів проведена

бісектриса АК. Знайти довжину бісектриси АК, якщо довжина СК дорівнює 6 см. ПРОШУ ПОМОГИТЕЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Багаева Злата.

∠CAB =90°-∠B =60

∠CAK =∠CAB/2 =30° (AK - биссектриса)

Рассмотрим треугольник CAK.

Катет CK против угла 30° равен половине гипотенузы AK.

AK =2CK =6*2 =12 (см)