Обчисліть радіус кола, якщо його діаметр дорівнює:1) 20 см; 2) 5,6 дм.​


Ответы на вопрос

Отвечает Родионова Полина.

Ответ:

Объяснение:

1 радиус =10 см

2 радиус=2,8 дм

Отвечает DELETED.

Ответ:

Объяснение:

R=D/2

1) D=20см

R=20/2=10см

Ответ: 10см

2) D=5,6дм

R=5,6/2=2,8 дм.

Ответ: 2,8 дм.