4. Назвіть значення тригонометричних функцій кутів 30°, 45°, 60°.​ срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Трушковская Анастасия.

Відповідь:

для кута 30°

sin=1/2 , cos= √3/2,  tg= 1/√3, ctg=√3

для кута 45°

sin=√2/2, cos=√2/2, tg=1, ctg=1

для кута 60°

sin=√3/2,  cos=1/2, tg=√3,  ctg=1/√3

Пояснення:

Це табличні значення