Знайти радіус кола описаного навколо даного правильного трикутника зі сторною 2 см і вписаного в

нього 2 см

Ответы на вопрос

Отвечает Векслер Аиша.

Ответ:

r - радіус вписаного кола

R - радіус описаного кола

r= (a3*√3)/6=(2*√3)/6=√3/6

R=a3*√3)/3=(2*√3)/3=2√3/3