Коло вписано в трикутник АВС, дотикається сторін трикутника в точках МКР(точка М належить стороні

АВ, точка К - стороні ВС). ВК=2 см, КС=4 см, АМ=8 см. Знайти периметр трикутника АВС. а) 30 см б) 14 см в) 28 см г) 24 см з розвязанням

Ответы на вопрос

Отвечает Павлишин Данил.

Ответ:

28

Объяснение:

ВК=2 см, КС=4 см, АМ=8 см. Знайти периметр трикутника АВС.

BK=BM=2см

AM=AP=8см

KC=PC=4см

AB=8+2=10

BC=2+4=6

AC=8+4=12

P(ABC)=10+6+12=28