Знайдіть гострі кути прямокутного трикутника якщо їх градусні міри відносяться як 6:4 СРОЧНО ПРОШУ​


Ответы на вопрос

Отвечает Бадина Александра.

Ответ:

кут 1= 54

кут 2= 36

Объяснение:

нехай х коеф.пр-сті

кут 1 =6х

кут 2=4х

6х+4х=90

10х=90

х=9

кут 1=6*9=54

кут 2=4*9=36