Один із гострих кутів прямокутного трикутника на 10° більший за інший. Знайдіть ці кути.​


Ответы на вопрос

Отвечает Щёголева Настя.

Ответ:

x-1 з гострих кутів

x+10- той який на 10° більший

x+10+x+90=180-(сума кутів трикутника)

2x=180-90-10

x1=40

x2=40+10=50