1. ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 4 см а висота 2 см знайдіть довжину прямокутного

паралелепіпеда якщо його об'єм дорівнює 40 см кубічних ​

Ответы на вопрос

Отвечает Стрекаловская Милана.

Ответ:

5см

Объяснение:

Дано:

Параллелепипед

а=4см

c=2см

V=40см³

b=?

Решение

V=a*b*c

b=V/(a*b)=40/(4*2)=40/8=5см