Один з кутів трикутника вдвічі менший від другого й на 8 градусів більший за 3.Знайдіть кути

трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Василюк Костя.

Ответ:

Объяснение:

Нехай один з кутів 2*х, тоді х - вдвічі менший, він же більший на 8 гр третього. Тоді 3-й кут - х-8

В сумі всі кути =180

Тоді 2х+х+х-8=180

4х=180+8

х=188/8 х=47 47*2=94 47-8=39

Отвечает Черулёва Юля.

Ответ:

47°   94°   39°

Объяснение:

Нехай ∠1=х°, тоді ∠2=2х°, ∠3=х-8°

х+2х+х-8=180

4х=188

х=47.

∠1=47°, тоді ∠2=47*2=94°, ∠3=47-8=39°