Знайдіть координати точки яка буде центром симетрії для точок а(0 6) та в(–1 6)


Ответы на вопрос

Отвечает Романычева Анита.

Ответ:

(-0.5 ; 6)

Объяснение:

Допустим точка О(х ; у)

х = (0-1)/2 = -0.5

у = (6+6)/2 = 6