Сторони паралелограма дорівнюють 30см і 40см,а висота проведена до меншої сторони - 10 см, знайдіть

другу висоту паралелограма

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Игорь.

Ответ:

7,5 см

Объяснение:

30*10=300 (см²) площа паралелограма

300:40=7,5 (см) друга висота паралелограма