Знайдіть радіус кола, діпметр якого дорівнює 26 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кириченко Сашуня.

Ответ:   13 см.

Объяснение:

знайдіть радіус кола, діаметр якого дорівнює 26 см.​

--------------

D=2R;  R=D/2 = 26/2=13 см.