5. Висоти паралелограма дорівнюють 8 см та 9 см. Знайдіть сторони паралелограма, якщо його площа

дорівнює 144 см2​

Ответы на вопрос

Отвечает Асқаров Ахмет.

Ответ:

18см;16см

Объяснение:

S=a*h(a)

h(a)=8см

a=S/h(a)=144/8=18см

S=b*h(b)

h(b)=9см

b=S/h(b)=144/9=16cм