Площа прямокутника 64см2 знайдить його сторон и якщо вони видносяться як 1:4


Ответы на вопрос

Отвечает Жигимонт Анна.

Ответ:

х × 4х = 64

4х = 64

х = 64 ÷ 4

х = 16

перша сторона 1×4 =4 см

друга сторона 4 × 4 = 16 см