Нехай a і b - основи трапеції, h-висота. Знайдіть площу трапеції, якщо: a=9 дм, b=1дм, h=5


Ответы на вопрос

Отвечает Сабанчин Илья.

Ответ:

25дм2

Объяснение:

S= a+b/2 * h

S = 1+9/2 * 5

S = 10/2 * 5

S = 5 * 5

S = 25

/ - (это типо дробь)

Отвечает Мерзляков Тимур.

Ответ:

25 дм^2атвічаю просто повірте