Знайдіть площу прямокутника сторона якого дорівнює 9 см і 7,5 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Голубин Степан.

Ответ:

s=a*b

9*7,5=67,5......

Отвечает Колосов Вова.

Ответ:

S=9*7,5=67,5 см квадратних