знайдіть площу квадрата, діагональ якого дорівнює 6дм. а якою буде площа квадрата S , якщо його

діагональ а? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Крахмальный Алексей.

Объяснение:

1) сторона будет 3дм√2 S = 18дм

b=6/√2=6√2/2=3√2

S= (3√2 )*(3√2)=9*2=18

2)сторона = а/√2

S = (a^2)/2

понятно?