одна зі сторін прямокутника дорівнює 24 см а площа круга описаного навколо цього прямокутника 169

пі знайдіть довжину діагоналі цього прямокутника та периметр цього прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Синицын Толя.

Ответ:

если а=24 см и pi R^2=169pi, R=13,d=26 ,P=2*(24+26)=100

Объяснение: