Дано вектори a(6;9) i b(-2;y) при якому значенні вектори a i b 1) колінеарні 2) перпендикулярні​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Аня.
1)якщо справджується рівність 6/9=-2/у
2)коли скалярний добуток = 0
-12+9у=0
9у=12
У=12/9