20 баллов Визначте кількість сторін опуклого многокутника, сума кутів яко­го дорівнює 540о.


Ответы на вопрос

Отвечает Долгов Денис.

Ответ:

5 сторін

Объяснение:

Сума кутів опуклого многокутника дорівнює 180*(n - 2), де n - кількість його сторін.

Складаємо рівняння:

180*(n - 2) = 540

n - 2=540/180 = 3

n = 3 + 2 = 5