Площа паралелограма дорівнює 80см2, а висота паралелограма дорівнює 5 см. Знайдіть сторону до якої

проведена висота паралелограма

Ответы на вопрос

Отвечает Невзорова Ксения.
Sпаралелограма=h*a

80/5=16см
Отвечает Осипов Кирилл.

Ответ:

16см

Объяснение:

S=h*a,80/5=16cм