Знайдіть площу квадрата, якщо його діагональ дорівнює 4√2 дм​


Ответы на вопрос

Отвечает Шестопалов Коля.

Ответ:

16 дм²

Объяснение:

Sкв = d²/2

Sкв = (4v2)/2 = 32/2 = 16 дм²