Основи трапеції відносяться як 3:4, а висота 8 см знайдіть основи трапеції якщо її площа дорівнює

84см2 помогите пожалусто даю 20баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Деваев Стёпа.

Ответ:

a = 12 cm

b = 9cm

Объяснение:

4 : 3 = a : b

4/a = b/3 = k

a = 4k

b = 3k

P = (a + b) /2 * h

84 = (4k + 3k) /2 * 8

7k*8 = 84 * 2

7k * 8 = 168

7k = 21

k = 3

a = 4 * 3 = 12

b = 3 * 3 = 9