сторони деякого трикутника пропорційні до чисел 2,5 і 6. знайти сторони подібного йому трикутника,

якщо його периметр дорінює 78 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Дарменов Адилет.
78:(2+5+6)= 78:13= 6
1 сторона- 6*2=12 см
2 сторона-6*5=30 см
3 сторона- 6*6=36 см