Многокутник, сума внутрішніх кутів якого дорівнює 1800° дорівнює:​


Ответы на вопрос

Отвечает Шмигельський Вітя.

Ответ:

12 угольник

Объяснение:

Формула для суммы многоугольников (n-2)*180°

n- количество сторон

(n-2)*180=1800

n-2=1800\180

n-2=10

n=10+2

n=12