Знайти площу прямокутника, якщо одна із його сторін дорівнює 2 см, aдруга сторона на 7 см

більшасррчноооо​

Ответы на вопрос

Отвечает Диброва Жасмина.

Ответ:

18 (см2)

Объяснение:

2+7=9 см.- вторая сторона

S=ab

S=2×9=18 (см2)