В прямокутній тропенціі основи дорівнюють 6см і 9см , а більша бична сторона дорівнюе 5см. Знайти

площу ціеі трапенціі

Ответы на вопрос

Отвечает Егорова Полина.

Ответ:60см2

Объяснение:

(6+9):2=7,5см

25=9+х2

Х2=16

Х=4

7,5*4=60см2(площа)