У правильному трикутнику АВС зі стороною 8 см провели медіану АО. Через точку О побудували

перпендикуляр ОD до площини трикутника завдовжки 4 см. Знайдіть довжину відрізка АD.

Ответы на вопрос

Отвечает Костров Никита.

Ответ:

8 см

Объяснение:


Отвечает Дядёло Алеся.

Ответ:

АD=8см

Объяснение:

AO=AB√3/2=8√3/2=4√3 см

∆АОD- прямоугольный треугольник

По теореме Пифагора

АD=√(AO²+DO²)=√((4√3)²+4²)=√(48+16)=

=√64=8см