Точка дотику кола ,вписаного у трапецію ,ділить одну з бічних сторін на відрізки завдовжки 4 см і 9

см. Знайдіть радіус кола.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дунько Елизавета.

Ответ:

6

Объяснение:

Висота рівнобічної трапеції, у яку можна вписати коло, є середнім геометричним між її основами: h² = AD*BC

СМ=КС=4 (свойство касательных, проведенных из одной точки к общей окружности)

МD=LD = 9

BC= 2*KC=8

AD=2*LD=18

h²= 18*8=144

h=12

r=1/2 *12 =6


Отвечает Калашникова Люба.

Ответ:

r=6см

Объяснение:

r=√(4*9)=√36=6см