Два кола мають зовнішній дотик. Відстань між їх центрами 15 см. Знайдіть радіус кіл,якщо вони

відносяться як 2:3

Ответы на вопрос

Отвечает Авдонин Ваня.

Ответ:

6 см   9 см

Объяснение:

r1/r2=2/3

r1=2x

r2=3x

r1+r2=2x+3x=15

5х=15;  х=3

r1=3*2=6 см

r2=3*3=9 cм