СТРОЧНО ПЛС!!!! у правильній чотирикутній призмі площа основи 36 см2 а діагональ бічної грані 10

см . Знайти площу діагонального перерізу

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Олег.

Відповідь:

90

Пояснення:

В основі правильної чотирикутньої призми лежить квадрат, тому його сторони =S/4=36/4=9

З теореми про три перпендикуляри діагональ бічної грані ДС1 перпендикулярна до ДА та С1В1, тому діагональним перерізом є прямокутник АВ1С1Д.

Його площа є

S=9×10=90