Точка С лежить на прямій АВ, але поза відрізком АВ. Чому дорівнює відстань мiж точкою С і серединою

відрізка АВ, якщо АС=19 а ВС=5 см?(СРОЧНО даю 20 балов)​

Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Дима.

Відповідь: 12 см

Пояснення:

Позначимо середину відрізка буквою

AB=AC-BC=19-5=14 см

АD=BD=0.5×AB=0.5×14=7

DC=BD+BC=7+5=12 см