СРОЧНООО!!!!! у рівнобедренному трикутника бічна сторона дорівнює 10 см , а висота, що проведена до

основи , - 6 см . Знайти площу трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Юлия.

Объяснение:

b=10 cм

h=6 cм

S=a×h /2

a/2=корень(b^2-h^2)=

=корень (10^2-6^2)=корень (100-36)=

=корень64=8 см

а=2×8=16 см

S=16×6/2=48 cм^2

Ответ :S=48 cм^2