Знайти площу ромба, діагоналі якого дорівнюють 12дм і 1,2 м


Ответы на вопрос

Отвечает Рысь Катя.

Ответ:  0.72 м².

Объяснение:

S ромба =d1*d2/2=1,2*1,2/2=0.72 м².

12 дм=12/10=1,2 метра.