знайдіть катети прямокутного трикутника, висота якого ділить гіпотенузу на відрізки, один з яких на

3 см менший від цієї висоти, а другий на 4 см більший за висоту​

Ответы на вопрос

Отвечает Логинова Оксана.

Ответ: 12 см

Объяснение: Свойство высоты прямоугольного треугольника:

ВД²=АД*ДС

Пусть ВД=х, тогда АД=х-3, ДС= х+4.