Дано точка A (3;2), B(-1;5), C(2;9) знайдіть :1 координати і абсолютну величину вектора AB;2

координати вектора DE =2AB-3BC

Ответы на вопрос

Отвечает Максимовских Семён.

Відповідь:

1)АВ(-4;3)

2)DE(-17;-6)

Пояснення:

координати вектора АВ( зверху став рисочку)

АВ(-1-3; 5-2)=(-4;3)

2) Знайдемо координати ВС (2-(-1); 9-5)=(3;4)

2АВ=(-8;6)

3ВС=(9;12)

DE(-8-9;6-12)=(-17;-6)