знайдіть площу квадрата, знаючи координати двох протилежних його вершин:1)3;5), 1;-3); 2)(-2;2),

(10;-3)​

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Наталья.

Ответ:

Объяснение:

1)

d=√((3-1)²+(5-(-3))²)=√(2²+8²)=√(4+64)=√68

S=1/2*d²=1/2*(√68)²=34см²

Ответ: 34см²

2)

d=√((-2-10)²+(2+3)²)=√((-12)²+5²=√(144+25)=

=√169=13

S=1/2*d²=1/2*13²=1/2*169=84,5 см ²

Ответ: 84,5см²