Обчисліть площу круга, діаметр якого дорівнює 6 см а) 36 π см² б) 9 π см² в) 6 π см² г) 3 π см² с

решением пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Розанова Анна.

Ответ:

б) 9 π см².

Объяснение:

*S = πr²

* π ≈ 3,14

* r = d : 2

1) r = d : 2 = 6 : 2 = 3 (см).

2) S = π · 3² = 9 π (см²).