Знайдіть площу рівнобедреного трикутника, бічна сторона якого дорівнює 17см, а висота, проведемо до

основи, - 15см.

Ответы на вопрос

Отвечает Чабаненко Толя.

Відповідь:

120

Пояснення:

Висота, опущена на основу, збігається з медіаною та розбиває △ на два прямокутні трикутники, гіпотенузрю яких є бічна сторона та половина основи. З теореми піфагора половина основи =√(17^2-15^2)=√64=8 → основа дорівнює 16

S=1/2 ×16×15=120 см^2