Знайти катет прямокутного трикутника якщо інший катет = 3 см а гіпотенуза 5см мене вбють

допоможіть тільки робіть самі

Ответы на вопрос

Отвечает Кайгородов Иван.

Ответ:

Второй катет 4см

Объяснение:

∆АВС- прямоугольный треугольник

АВ=5см

СВ=3см

АС=?

Решение

Теорема Пифагора

АС=√(АВ²-ВС²)=√(5²-3²)=√(25-9)=

=√16=4 см